Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, uluslararası ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında güncel dünyayı yakından izleyerek, yerel pazardaki öncü konumumuzu uluslararası pazarlara da taşımaktır.

Bilim, inovasyon, çevreci ve sürdürülebilir değerler üzerine kurulu iş anlayışımız ve faaliyetlerimiz ile alanımızda müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak başta gelen görevlerimiz arasındadır. Sosyal sorumlulukların da bilincinde olan Çukurova Kimya Endüstrisi A.Ş. , müşterilerine ve topluma katma değer yaratan bir anlayışla diğer firmalara da örnek olarak yurtiçi ve yurtdışında saygın bir yer almayı hedeflemektedir.

Misyonumuz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarına uygun nitelikte, teknolojik gelişmelerle uyumlu ve her türlü yasal gereği yerine getirerek sunmaktır.

Uzmanlık, yaratıcılık, takım çalışması, sürekli araştırma ve geliştirme ile güvenlik prensiplerini temel alan müşteri odaklı yaklaşımımız ile ihtiyaçları ve beklentileri insan sağlığına duyarlı ve çevre dostu bir anlayışla karşılayarak müşterilerimize ve topluma daha iyi bir değer ve katkı yaratmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.